Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php:10) in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/app/Common/Meta/Robots.php on line 87

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php:10) in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
Nezařazené | Moji andělé Andělské stránky http://www.moji-andele.cz stránky pro všechny, co věří ve svého anděla Sun, 14 Feb 2016 11:01:58 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6.7 81743763 Knihy a zajímavé čtení http://www.moji-andele.cz/knihy-a-zajimave-cteni/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=knihy-a-zajimave-cteni http://www.moji-andele.cz/knihy-a-zajimave-cteni/#respond Thu, 27 Sep 2012 18:44:19 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=292 Nádherná kniha, která vás naučí přijímat poselství od vašich andělů! Pokračování bestselleru Léčení s anděly je diktované dílo plné čerstvých a povznášejících informací z andělské říše.

The post Knihy a zajímavé čtení first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>

Andělská medicína

Doreen Virtue

Andělská medicína – vyprávění o duchovním dobrodružství a současně kniha plná podnětných informací – ve třech částech vzájemně propojuje vzrušující příběh autorčino oživování vzpomínek na atlantské léčebné metody spolu s poselstvími egyptského o řeckého proroka a boha Herma a poselstvími andělů. Druhá a třetí část knihy se věnuje studiím konkrétních případů, vědeckým studiím, metodám a srovnáním dokládajícím význam lásky a světla v uzdravovacím procesu. Chcete-li vyléčit sebe sama nebo kohokoli jiného, Andělská medicína vám bude zaručeně průvodcem k získání dostatečné víry a porozumění.

Poslové světla

Doreen Virtue

Nádherná kniha, která vás naučí přijímat poselství od vašich andělů! Pokračování bestselleru Léčení s anděly je diktované dílo plné čerstvých a povznášejících informací z andělské říše. Vaši andělé a archandělé vám předávají svá léčivá poselství, jež vám pomohou najít naplnění, pochopit partnerské vztahy, uzdravit citové rány či učinit zásadní životní rozhodnutí. Na základě obrovského ohlasu čtenářů z celého světa, kteří v Léčení s anděly nalezli zdroj útěchy a pomoci, najdete v této knize poselství inspirace, sebepřijetí, a zároveň ji můžete používat jako živého rádce.

 

Poselství Archandělů

Doreen Virtue

Archandělé jsou mocnými, moudrými a láskyplnými průvodci, kteří vás mohou zázračným způsobem motivovat a léčit. V tomto nádherném balíčku vás s nimi Doreen seznamuje pro­střednictvím jejich poselství. Mimo jiné se naučíte, jak archanděly přivolat a získávat od nich odpovědi na důležité životní otázky. V knížečce se dozvíte, jak provádět přesné archandělské výklady sobě a svým blízkým.

 

SPONZOREM STRÁNEK A CENY DO SOUTĚŽÍ VĚNUJE WWW.KNIHCENTRUM.CZ KDE NALEZNETE VÍCE KNIH NAPŘÍKLAD OD DOREEN VIRTUE, ANGELA McGERR, DIANA COOPER A DALŠÍCH.

The post Knihy a zajímavé čtení first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
http://www.moji-andele.cz/knihy-a-zajimave-cteni/feed/ 0 292
Výherci soutěže http://www.moji-andele.cz/vyherci-souteze/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vyherci-souteze http://www.moji-andele.cz/vyherci-souteze/#respond Fri, 31 Aug 2012 15:17:41 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=251   A máme tady výherce soutěže stránek . Jestli jste se tady našli prosím kontaktujte mě na email info@moji-andele.cz z adresy kterou jste uvedli v dotazníku soutěže pro ověření, případná výhra boohužel propadá jestli emailová adresa nebude správná ve prospěch někoho dalšího. Pošlete mi prosím v emailu adresu kam cenu zaslat. VÝHERCI:

The post Výherci soutěže first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
 

A máme tady výherce soutěže stránek . Jestli jste se tady našli prosím kontaktujte mě na email info@moji-andele.cz z adresy kterou jste uvedli v dotazníku soutěže pro ověření, případná výhra boohužel propadá jestli emailová adresa nebude správná ve prospěch někoho dalšího. Pošlete mi prosím v emailu adresu kam cenu zaslat.
VÝHERCI:

Jana Baboráková – Praha

Mgr. Olga Danková – Trebišov (zřejmě SR)

Stanislava Vlašicová – Brno

Petra Marešová – Telč

Renáta Forro – Horní Jelení

Lenka Malívánková – Žďár nad Sázavou

.Všem moc blahopřeji a ostatním – nebojte, nezoufejte, máme připravené i další akce co nevidět.Vaše Anna a děkuji

The post Výherci soutěže first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
http://www.moji-andele.cz/vyherci-souteze/feed/ 0 251
SOUTĚŽ JE TADY….. http://www.moji-andele.cz/soutez-je-tady/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=soutez-je-tady http://www.moji-andele.cz/soutez-je-tady/#comments Mon, 20 Aug 2012 11:22:46 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=232   POZOR: SOUTĚŽ JE PRODLOUŽENÁ DO 31.8.2012 Přátelé a návštěvníci stránek. Ve spolupráci s internetovým knihkupectvím   KNIHCENTRUM.cz

The post SOUTĚŽ JE TADY….. first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
 

POZOR: SOUTĚŽ JE PRODLOUŽENÁ DO 31.8.2012

Přátelé a návštěvníci stránek.

Ve spolupráci s internetovým knihkupectvím   KNIHCENTRUM.cz  jsme pro Vás připravili soutěž o věcné ceny v podobě knih.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí když správně odpovíte na uvedené soutěžní otázky a odešlete nám odpovědi prostřednictvím formuláře níže.
Soutěž probíhá od 20.08.2012 13:30 hod do 31.08.2012 12:00 hod.
Soutěže se může zúčastnit každý, bez omezení. Emailová adresa jako identifikátor soutěžícího musí být platná a může v odpovědích figurovat pouze jednou. Více odpovědí se stejnou emailovou adresou bude zařazeno do slosování pouze jednou. Proto do soutěže zapojte své rodiny, příbuzné a kamarády.
Na emailovou adresu obdržíte další pokyny k případnému převzetí výhry, která bude zaslaná prostřednictvím dopravce, proto prosím při zadávání zkontrolujte její správnost.
Výherce, který uvede nesprávné údaje, bude bohužel bez výhry 🙁

Losování proběhne dne 31.08 2012 ve 14 hodin a výsledky se dozvíte přibližně v 16 hodin – zde na stránkách a taky na facebooku ANDĚLSKÉ STRÁNKY .
Pro zlehčení jsou otázky připravené i s textovým odkazem, kde můžete najít správnou odpověď, kterou potom vložíte do formuláře níže a odešlete.
Věcné ceny 3x kniha Barva a feng šuej autora Gudrum Mende
3x kniha Poselství andělů autorky Angela McGerr
Celkem bude vylosováno 6 výherců z došlých správných odpovědí. Každý obdrží jednu knihu.

Knihy do soutěže věnovalo :

 

PŘEJEME VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ KNIHCENTRUM A ANDĚLSKÉ STRÁNKY.

[ hana-code-insert ] 'seznam' is not found

SOUTĚŽNÉ OTÁZKY:

1)      Jaký je název nejnovější knihy z dílny Angely McGerr, kterou najdete v nabídce e-shopu KNIHCENTRUM.cz?

a)      Léčení s Anděly

b)     Zlatí&stříbrní strážní andělé

c)      Poselství mistrů

2)      Kdo je autorem bestselleru Mnoho životů, mnoho mistrů?

a)      Brian L. Weiss

b)     Gregg Braden

c)      Tomáš Halík

3)      Kolik karet pro archandělské výklady najdete v balíčku Poselství archandělů?

a)      35

b)      40

c)       45

4)      Kterou z uvedených knih nenapsal Tomáš Halík?

a)      Dotkni se ran

b)     Oslovit Zachea

c)      Hluboká pravda

5)      Jaké nakladatelství vydalo Karty sebelásky?

a)      Jota

b)     Synergie

c)      Pragma

 

 

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO ODPOVĚDI:

[contact-form-7]

The post SOUTĚŽ JE TADY….. first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
http://www.moji-andele.cz/soutez-je-tady/feed/ 4 232