Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php:10) in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/app/Common/Meta/Robots.php on line 87

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php:10) in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
Aura | Moji andělé Andělské stránky https://www.moji-andele.cz stránky pro všechny, co věří ve svého anděla Sun, 14 Feb 2016 11:20:38 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6.8 81743763 Významy barev aury pro numerologické výpočty https://www.moji-andele.cz/vyznamy-barev-aury-pro-numerologicke-vypocty/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vyznamy-barev-aury-pro-numerologicke-vypocty https://www.moji-andele.cz/vyznamy-barev-aury-pro-numerologicke-vypocty/#respond Fri, 12 Apr 2013 14:50:36 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=540 Smyslnost, tělesnost, vitalita a agrese, dává svému nositeli silné ego a schopnost dosáhnout úspěchu. Lidé se základní barvou červenou získávají odpovědná postavení a vůdcovské role.

The post Významy barev aury pro numerologické výpočty first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
1.ČERVENÁ AURA

Základní barva: Smyslnost, tělesnost, vitalita a agrese, dává svému nositeli silné ego a schopnost dosáhnout úspěchu. Lidé se základní barvou červenou získávají odpovědná postavení a vůdcovské role. Vyzařuje z nich energie, průbojnost a umí ostatní inspirovat. Často jsou citově založení a mají dobré srdce. Negativní projevy jsou nervozita, výbušnost a nepřiměřená sebeláska.
Přirozené schopnosti: vitalita, průbojnost, hektičnost a nervozita
Tíhnutí duše: citovost, dobrosrdečnost, tendence inspirovat druhé

 

2.ORANŽOVÁ AURA

Základní barva: Emoce a zdraví, zastupuje harmonii a schopnost spolupráce. Člověk se základní barvou oranžovou je přirozeně intuitivní, taktní a dá se sním dobře vyjít. Dokáže zklidnit emoce druhých a je praktický. Negativní význam této barvy je lenost a lajdáckost.
Přirozené schopnosti: udržet v harmonii spolupráci s druhými, praktičnost
Tíhnutí duše: intuice, taktnost, pohodlnost

 

3.ŽLUTÁ AURA

Základní barva: Tvůrčí schopnosti a intelekt, představuje dobrý mozek a vynikající úsudek. Člověk se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchne, ale je velice proměnlivý. Má sociální cítění, rád vede dlouhé diskuse o čemkoliv, snadno se učí, ale příliš často se pouští do mnoha věcí najednou. Negativní stránkou žluté je sklon k přetěžování organismu .
Přirozené schopnosti: tvořivost, čilost mozku, vynikající slovní komunikace
Tíhnutí duše: sociální cítění, nadšení pro věc

4.ZELENÁ AURA

Základní barva: Uzdravování a láska k přírodě. Člověk s touto základní barvou má rád klid k práci a přirozené léčitelské schopnosti. Je důvěryhodný a umí být i velkodušný. Negativní stránkou této barvy je jistá nepoddajnost a neměnnost v názorech.
Přirozené schopnosti: zastánce vlastních názorů, léčitelství, důvěryhodnost
Tíhnutí duše: láska k přírodě, velkodušnost

5.MODRÁ AURA

Základní barva: Učitel, cestovatel a hledač moudrosti, je barva duchovních hodnot. Čím tmavší odstín, tím lépe. Světle modrá zastupuje snahu o nahlédnutí do duchovní podstaty, středně modrá (akvamarín) dává nahlédnout a tmavě modrá představuje duchovní poznání. Negativní stránkou modré jsou obtíže v dokončování úkolů.
Přirozené schopnosti: rádce, učitel
Tíhnutí duše: upřednostňování duchovních hodnot

 

6.INDIGOVÁ AURA

Základní barva: Starostlivost, péče o druhé a humanitární sklony, barva klade na bedra člověka odpovědnost za druhé. Často bývá obtížné rozhodnout zda je tato barva barvou základní, neboť je někdy zabarvená do nachova. Je to barva teplá a uzdravující a souvisí s výchovou a vyživováním. Dává prostor v humanitární oblasti. Má-li člověk tuto barvu jako základní, je jeho největší radostí, když je obklopen lidmi, kterým může projevit svou náklonnost. Zápornou vlastností indiga je neschopnost říci ne.
Přirozené schopnosti: starostlivost odpovědnost a péče o druhé
Tíhnutí duše: projev náklonnosti, humanitární sklony

 

7.FIALOVÁ AURA

Základní barva: Duchovní intuice, učitel a jasnovidnost, tato barva dává duchovní a intelektuální pokrok. Člověk s takovou barvou jako základní se duchovně vyvíjí po celý život. Negativní stránkou u této barvy může být vytváření vnějšího dojmu nadřazenosti.
Přirozené schopnosti: duchovní intuice, jasnovidnost
Tíhnutí duše: duchovní a intelektuální osobní růst

 

8.RŮŽOVÁ AURA

Základní barva: Materialismus stanovení cíle a tvrdá práce, podporuje finanční a hmotný úspěch. Tato jemná barva je často základní barvou rozhodného a cílevědomého člověka. Není divu, že často zastává odpovědné místo. Ve své vnitřní podstatě bývá skromný a nenáročný. Nejlépe se cítí v úzkém kruhu těch, které má rád. Málo kdy se projeví negativně větší tvrdohlavost, která může být k jeho škodě.
Přirozené schopnosti: pracovitost, cílevědomost, rozhodnost a osobní odpovědnost
Tíhnutí duše: introvertnost, skromnost, askeze

 

9.BRONZOVÁ AURA

Základní barva: Humanitární sklony a sebeobětování, tato barva je vlastně barvou podzimu a její narezlost je často silně přitažlivá. Člověk s touto základní barvou je starostlivý, má pečovatelské sklony a je velice humánní. Negativní působení této barvy se projevuje směrem k nositeli tím, že tento bývá často ostatními využíván. Měl by se naučit více používat slůvka „ne“.
Přirozené schopnosti: sebeobětování ve prospěch druhých
Tíhnutí duše: pečovatelské a humanitární sklony

 

11.STŘÍBRNÁ AURA

Základní barva: Intuice, idealismus, snění a vizionářství. Najít tuto barvu jako základní není obvyklé. Pokud ano, pak je takový člověk plný ideálů, ale při jejich uskutečňování velmi nepraktický. Negativní stránkou je přílišné snění a často ztráta motivace.
Přirozené schopnosti: intuice, jasnozřivost
Tíhnutí duše: idealismus, snění

 

22.ZLATÁ AURA

Základní barva: Neomezené možnosti, je barvou bez hranic. Pokud je tato základní barvou, dává člověku schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky vše co ho napadne. Je klidný a vyzařuje z něj osobní kouzlo, je schopen tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahuje obvykle až v pozdějších letech. Tato barva nemá negativní stránku.
Přirozené schopnosti: inteligence, praktičnost, pracovitost, vůdčí schopnosti
Tíhnutí duše: klid, vyrovnanost, nadhled

BÍLÁ – duchovnost a nesobeckost, je barvou osvícení a inspirace. Je to barva čistoty a jen vzácně se sní setkáme jako z barvou základní. Člověk s touto základní barvou se drží vědomě v pozadí, je skromný a svatě humanitární. Často budí dojem, že mu úplně chybí vlastní ego, jinak je silně intuitivní a moudřejší, než by odpovídalo jeho věku. Tato barva není uvedena v numerologickém pojetí. Neboť jak je známo, tak v bílé jsou obsaženy všechny barvy.

The post Významy barev aury pro numerologické výpočty first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/vyznamy-barev-aury-pro-numerologicke-vypocty/feed/ 0 540
Geometrické tvary v auře a péče o auru https://www.moji-andele.cz/geometricke-tvary-v-aure-a-pece-o-auru/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=geometricke-tvary-v-aure-a-pece-o-auru https://www.moji-andele.cz/geometricke-tvary-v-aure-a-pece-o-auru/#respond Thu, 11 Apr 2013 18:02:29 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=534 Zaujměte stoj spatný, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Postupně se takto uklidníte a pomalu složíte z rukou nad hlavou "stříšku".

The post Geometrické tvary v auře a péče o auru first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
aura

Geometrické tvary v auře

U některých lidí můžeme vidět geometrické tvary v auře, které mají určitý symbolický význam.

Například:

  • kruh uvnitř aury symbolizuje naplnění a vnitřní klid.
  • trojúhelník znamená, že je člověk ochráncem ostatních, nebo je někým ochraňován.
  • hvězda označuje význačné psychické schopnosti.
  • šipky se objevují při trvalém stresu.
  • kříže naznačují váhavost a nerozhodnost bojácných lidí.
  • spirály, kužele a půlměsíce symbolizují vážnost myšlenek.

Tyto symboly jsou převážně viditelné u duchovně vyvinutých jedinců.

Péče o vlastní auru

Péče o vlastní auru:
Zaujměte stoj spatný, několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. Postupně se takto uklidníte a pomalu složíte z rukou nad hlavou „stříšku“.

Zavřete oči, soustřeďte se na svou auru. Po pár minutách ucítíte v dlaních pocit tepla.
Potom pomalu směrem dolů auru pohladíte. Začněte obličejem, pokračujte na zadní části hlavy až na ramena, poté od krku přes přední část těla až dolů k prstům na nohou, totéž proveďte po stranách a vzadu začínáme nad ledvinami, pak zadní část nohou až dolů k patám. Celým tělem se vám rozlije báječný pocit uvolnění, pohody a dobré nálady.

Ochrana aury:
Příčin úbytku energie vaší aury může být několik, například: stres, přepracovanost, oslabené zdraví, nebo vám může někdo energii tzv. odsávat, ať už záměrně či nevědomky. Kdykoliv máte pocit, že se potřebujete ochránit, udělejte na obou rukou kroužek z prostředníčku a palce, k tomu si představte, že jste obklopeni zářivým bílým světlem. Prakticky okamžitě pocítíte příliv nové energie.

The post Geometrické tvary v auře a péče o auru first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/geometricke-tvary-v-aure-a-pece-o-auru/feed/ 0 534
Barvy aury a význam základních barev aury https://www.moji-andele.cz/barvy-aury-a-vyznam-zakladnich-barev-aury/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=barvy-aury-a-vyznam-zakladnich-barev-aury https://www.moji-andele.cz/barvy-aury-a-vyznam-zakladnich-barev-aury/#comments Wed, 10 Apr 2013 09:41:14 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=527 Když vidíme auru poprvé, zdá se nám obvykle bílá a podobná kouři nebo oblaku. Postupně se schopnost vnímání aury zvyšuje a začínáme vidět barvy.

The post Barvy aury a význam základních barev aury first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
Když vidíme auru poprvé, zdá se nám obvykle bílá a podobná kouři nebo oblaku. Postupně se schopnost vnímání aury zvyšuje a začínáme vidět barvy. Každá aura má svou základní barvu, která dává o dotyčném člověku důležité informace. Tato barva ukazuje jeho emoční, mentální a duchovní podstatu.
Neočekávejte, že budou barvy tak výrazné jakoby jste je nakreslili fixem, mají velmi jemnou strukturu. U člověka, který je optimisticky naladěný, nebo plný pochopení pro své okolí či plný lásky k lidem se tyto barvy jakoby rozzáří a vyzařují toto vlnění do svého okolí.

Příklad:
Někdo je vám představen, nikdy v životě jste ho neviděli a přes to vás tento člověk něčím přitahuje a je vám od prvého pohledu milý.
Aura také obsahuje různé barevné paprsky, které vyzařují z těla a aurou pronikají. Možná odsud pramení lidová rčení „zelený závistí“ či „rudý hněvem“. Tato vlnění se objevují a mizí a nejsou trvalou součástí aury. Nikdo nezůstává po celé týdny „rudý hněvem“.
Přesto mohou negativní myšlenky a emoce auru změnit natrvalo. V takovém případě barvy aury ztemní, stávají se odpuzujícími a to mohou dokonce vyzařovat daleko do svého okolí. To je schopen citlivý člověk zaznamenat i bez vidění aury.

Příklad:
Někdo je vám představen, nikdy před tím jste ho neviděli a přesto vás na tomto člověku něco odpuzuje.
Zamyslete se nad těmito pocity a zkuste si vzpomenout na vlastní podobné zážitky. Určitě nějaké máte.

barvy aury a jejich význam

U aury se můžeme setkat s těmito základními barvami:

Červená – smyslnost, tělesnost, vitalita a agrese, dává svému nositeli silné ego a schopnost dosáhnout úspěchu. Lidé se základní barvou červenou získávají odpovědná postavení a vůdcovské role. Vyzařuje z nich energie, průbojnost a umí ostatní inspirovat. Často jsou citově založení a mají dobré srdce. Negativní projevy jsou nervozita, výbušnost a nepřiměřená sebeláska.

Oranžová – emoce a zdraví, zastupuje harmonii a schopnost spolupráce. Člověk se základní barvou oranžovou je přirozeně intuitivní, taktní a dá se sním dobře vyjít. Dokáže zklidnit emoce druhých a je praktický. Negativní význam této barvy je lenost a lajdáckost.

Žlutá – tvůrčí schopnosti a intelekt, představuje dobrý mozek a vynikající úsudek. Člověk se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchne, ale je velice proměnlivý. Má sociální cítění, rád vede dlouhé diskuse o čemkoliv, snadno se učí, ale příliš často se pouští do mnoha věcí najednou. Negativní stránkou žluté je sklon k přetěžování organismu .

Zelená – uzdravování a láska k přírodě, je barva uzdravování. Člověk s touto základní barvou má rád klid k práci a přirozené léčitelské schopnosti. Je důvěryhodný a umí být i velkodušný. Negativní stránkou této barvy je jistá nepoddajnost a neměnnost v názorech.

Modrá – učitel, cestovatel a hledač moudrosti, je barva duchovních hodnot. Čím tmavší odstín, tím lépe. Světle modrá zastupuje snahu o nahlédnutí do duchovní podstaty, středně modrá (akvamarín) dává nahlédnout a tmavě modrá představuje duchovní poznání. Negativní stránkou modré jsou obtíže v dokončování úkolů.

Indigová – starostlivost, péče o druhé a humanitární sklony, barva klade na bedra člověka odpovědnost za druhé. Často bývá obtížné rozhodnout zda je tato barva barvou základní, neboť je někdy zabarvená do nachova. Je to barva teplá a uzdravující a souvisí s výchovou a vyživováním. Dává prostor v humanitární oblasti. Má-li člověk tuto barvu jako základní, je jeho největší radostí, když je obklopen lidmi, kterým může projevit svou náklonnost. Zápornou vlastností indiga je neschopnost říci ne.

Fialová – duchovní intuice, učitel a jasnovidnost, tato barva dává duchovní a intelektuální pokrok. Člověk s takovou barvou jako základní se duchovně vyvíjí po celý život. Negativní stránkou u této barvy může být vytváření vnějšího dojmu nadřazenosti.

Stříbrná – intuice, idealismus, snění a vizionářství. Najít tuto barvu jako základní není obvyklé. Pokud ano, pak je takový člověk plný ideálů, ale při jejich uskutečňování velmi nepraktický. Negativní stránkou je přílišné snění a často ztráta motivace.

Zlatá – neomezené možnosti, je barvou bez hranic. Pokud je tato základní barvou, dává člověku schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky vše co ho napadne. Je klidný a vyzařuje z něj osobní kouzlo, je schopen tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahuje obvykle až v pozdějších letech. Tato barva nemá negativní stránku.

Růžová – materialismus stanovení cíle a tvrdá práce, podporuje finanční a hmotný úspěch. Tato jemná barva je často základní barvou rozhodného a cílevědomého člověka. Není divu, že často zastává odpovědné místo. Ve své vnitřní podstatě bývá skromný a nenáročný. Nejlépe se cítí v úzkém kruhu těch, které má rád. Málo kdy se projeví negativně větší tvrdohlavost, která může být k jeho škodě.

Bronzová – humanitární sklony a sebeobětování, tato barva je vlastně barvou podzimu a její narezlost je často silně přitažlivá. Člověk s touto základní barvou je starostlivý, má pečovatelské sklony a je velice humánní. Negativní působení této barvy se projevuje směrem k nositeli tím, že tento bývá často ostatními využíván. Měl by se naučit více používat slůvka „ne“.

Bílá – duchovnost a nesobeckost, je barvou osvícení a inspirace. Je to barva čistoty a jen vzácně se sní setkáme jako z barvou základní. Člověk s touto základní barvou se drží vědomě v pozadí, je skromný a svatě humanitární. Často budí dojem, že mu úplně chybí vlastní ego, jinak je silně intuitivní a moudřejší, než by odpovídalo jeho věku.

Zdroj: najdise.cz

The post Barvy aury a význam základních barev aury first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/barvy-aury-a-vyznam-zakladnich-barev-aury/feed/ 3 527
Energetická pole aury https://www.moji-andele.cz/energeticka-pole-aury/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=energeticka-pole-aury https://www.moji-andele.cz/energeticka-pole-aury/#respond Tue, 09 Apr 2013 07:05:18 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=522 Aura je tvořena několika vrstvami. Většina trénovaných lidí je schopna vidět minimálně tři vrstvy.

The post Energetická pole aury first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
Co je to Aura?

Vy co jste se pokusili o vidění aury tak vězte, že se to na poprvé podaří minimálně 98% lidí. Když budete mít dostatek trpělivosti a vytrvalosti, můžete toto vidění neustále zdokonalovat.

Na poprvé uvidíte pravděpodobně pouze základní energetické pole tzv. éterické tělo, jehož síla je 1 – 2 cm, ale časem vám budou viditelné i další vrstvy aury a v neposlední řadě i barvy.

Aura je tvořena několika vrstvami. Většina trénovaných lidí je schopna vidět minimálně tři vrstvy. Podle tradiční interpretace každá vrstva aury představuje určitou životní oblast. Například se hovoří o mentální auře, která ovládá myšlenkové procesy a o auře astrální, která ovládá emoce. Většinou se aura rozprostírá cca 60 – 100 cm od těla. Obecně panuje názor, že čím je člověk duchovně vyspělejší, tím je jeho aura větší.

Aura je tvořena energetickými poli

, jejíž toky se navzájem křižují. První proudí tělem nahoru a dolů. Jiné energetické vlnění obtéká tělo a další vyzařuje z hlavy a páteře směrem k vnějšímu okraji aury. Vraťme se ale zpět k éterickému tělu, které je nejsnáze viditelné a zaujímá prostor těsně u těla fyzického. Z počátku jej uvidíte jako jasný bílý pás, později si uvědomíte, že má stříbro šedavý nádech ve kterém se pohybují jemné paprsky neustále se měnících barev. Éterické tělo se také nazývá aurou zdraví. V této vrstvě jsou totiž nejlépe viditelné tmavé skvrny nebo zlomy, které signalizují počínající zdravotní problémy. Je zajímavé, že tímto způsobem může být onemocnění rozpoznáno dříve, než si vůbec člověk uvědomí, že se děje něco nežádoucího. Právě proto, řada duchovních léčitelů pracuje s éterickým tělem.

Okolo éterického těla je vlastní aura a při trpělivém tréninku jí začnete vnímat jako řadu oddělených vrstev. Mimo to je možné auru i cítit na dotek. Na slunečním světle se zvětšuje nejen rozměr aury, ale sílí i její vibrace. To je možná důvodem, proč se cítíme živěji a více nabyti energií v létě než v zimě.

 

Při dalších cvičeních přistupte blíž k osobě u zdi a pokuste se aury dotknout. Možná vám opět zmizí. Je to tím, že když se začnete pohybovat zaostření očí se mění. Nelze udělat nic jiného než pokus zopakovat. Když se vám podaří aury dotknou, budete mít pocit jako při doteku povrchu nadýchané vaty s tím rozdílem, že zde můžete proniknout dovnitř. Zvláštní pozornost věnujte oblasti okolo čaker (nejlépe korunní)a všimněte si, jak aura v těchto místech rychle rotuje. Způsobuje to energie, která s čaker vyzařuje. Vše souvisí se vším.

Až se na učíte vidět tuto energii běžně, můžete dělat pokusy s osobou, která je vám milá a to tak, že si pohodlně sednete naproti sobě a dotknete se ukazováčky. Asi tak po 10 sekundách se pokuste prsty od sebe pozvolna vzdalovat a po chvíli uvidíte, že vás navzájem spojuje úzký proužek energie, který můžete při pravidelném nacvičování natahovat do stále větší délky. Pocit sounáležitosti, který při tom budete pociťovat je velmi krásný. Milenci nebo manželé, kteří spolu tyto doteky nacvičují, si po určité době uvědomí, že se při milování navzájem dotýkají nejen svými těly, ale že se jejich aury navzájem prolínají a objímají. Nedokážu tento pocit lépe popsat, ale vězte, že stojí za tu trochu námahy, kterou vynaložíte na začátku. Dostane se vám pocitu maximální sounáležitost a harmonie.

Máte možnost se pokusit experimentovat i v kruhu svých přátel. Stačí k tomu příjemná atmosféra, klid, kulatý stůl s tmavým podkladem, nebo pouze prostor, kde si sednete do kruhu v sudém počtu. Položte ruce tak, aby prsty směřovali proti prstům osoby sedící naproti vám a můžete si posílat energii. Po chvíli uvidíte že se paprsky vysílané prsty spojily a vytváří krásnou hvězdici. K navození dokonalé atmosféry doporučuji poslouchat jakoukoliv jemnou hudbu a samozřejmě i meditace nebo aspoň zklidnění emocí je též ku prospěchu.

Zdroj: najdise.cz

The post Energetická pole aury first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/energeticka-pole-aury/feed/ 0 522
Aura https://www.moji-andele.cz/aura/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=aura https://www.moji-andele.cz/aura/#respond Mon, 08 Apr 2013 19:29:19 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=511 Ve slovnících se uvádí, že aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé. Ovšem energetické pole existuje i kolem věcí.

The post Aura first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
Ve slovnících se uvádí, že aura je neviditelné vyzařování energie, které obklopuje vše živé. Ovšem energetické pole existuje i kolem věcí. Je pravda, že aura obklopuje tělo, ale zároveň je součástí i každé buňky. Je tedy součástí těla, ne jen něco co jej obklopuje. Aura je obrazem naší osobnosti, způsobu života, myšlenek a emocí.

V ní se zřetelně odráží náš mentální, psychický a duchovní stav. Aura je u každého člověka zcela specifická, jedinečná a nezaměnitelná. Poznatky, které lze z jejího pozorování vyvodit, předstihují svou komplexností a vystižením podstaty jakoukoliv jinou metodu, která doposud sloužila k získávání obdobných informací.

Někteří lidé prohlašují, že aura je pouze jakýsi elektromagnetický jev, který lze ignorovat, jiní věří, že je jiskrou života a domovem našeho vyššího vědomí, ovšem další lidé jsou přesvědčeni, že aura je zrcadlem nás samých a obsahuje v sobě celý záznam minulosti i přítomnosti. Skutečnost je pravděpodobně kombinací toho všeho.

I věda souhlasí s tím, že všichni vlastníme něco, co lze nazvat fyzickou aurou. Z těla vychází energie v podobě infračerveného záření. Kolem nás je i elektrostatické pole a oblast, ve které se pohybují elektricky nabité ionty. Kromě toho vyzařujeme elektromagnetické vlnění na nízkých frekvencích, přibližně v oblasti 100 kHz.

Je zajímavé si uvědomit, že aura není tvořena nějakým druhem světla, ale je takzvanou osobitou energií každého z nás. Ovšem k jejímu vidění světlo do jisté míry potřebujeme. Aura se ve slunečním světle zvětšuje a ve tmě naopak mírně zmenšuje. Nikdy nemizí úplně a na poprvé je možné ji vidět jako slabý namodralý proužek energie. Schopnost vidět auru je jistý druh jasnovidnosti, kterou máme všichni, pouze ji neumíme používat. Ve skutečnosti mnoho lidí vidí auru v dětství, ale s přibývajícím věkem tuto schopnost ztrácí. Naštěstí je dnes již více rodičů než před několika desetiletími, kteří o auře něco vědí, a mají tendenci tyto psychické schopnosti u svých dětí podporovat.

Jak vidět auru – 1.lekce vidění aury

Než začneme,chtěla bych ty z vás,kteří nosíte brýle požádat abyste je odložili, neboť je prokázáno, že jste schopni vidět auru lépe bez brýlí než s nimi.

Osoba na které budeme chtít pozorovat auru, by se měla postavit asi 10 – 15 cm. od zdi. Pozadí by mělo být buď čistě bílé, nevadí světle béžová, nebo černé. A co se světla týče, ideální je šero. Večer když se začne stmívat tak, že v místnosti je ještě vidět aniž bychom museli rozsvítit světlo.

vidění auryPostavíme se minimálně 1m, ale maximálně 3m před osobu u zdi a zaměříme se na obrys postavy aspoň na 10 sekund. Pak přejdeme volně zrakem na plochu zdi, nejlépe v oblasti ramen a hlavy. Energie aury vyzařuje nejvíce s korunní čakry na vrcholu hlavy a pak těž z ramen. Oděv přirozeně auru částečně omezuje a stěžuje vidění a naopak mentální energie, která vyzařuje s korunní čakry ji dělá snadněji viditelnou. Jakmile auru spatříte, nesnažte se svůj zrak zaostřit na ni. Možná vám zmizí, ale opakujte pokus tak dlouho, až ji budete schopni vnímat stále. Někomu pomáhá malinko přimhouřit oči!

Pokud nemáte k dispozici pokusnou osobu, můžete sledovat svou vlastní auru. Postavte se čelem ke zdi, a svou vlastní ruku si dejte do výše očí cca 5 – 10 cm od zdi. Prsty by měly směřovat nahoru. Dívejte se skrze roztažené prsty na zeď, nejlépe mezi ukazováčkem a palcem. Až se vám objeví kolem ruky aura v podobě jemné světlé stříbrobílošedé mlhy zaměřte svůj zrak nad vrcholky prstů. Uvidíte jemné paprsky energie, která vám z nich bude proudit. Jako kdyby vám začaly růst tenké nehty.
Já jsem tohle nejraději provozovala před usnutím. V ložnici jsem měla zhasnuto, stačilo světlo z ulice. Udělala jsem si pohodlí, zasedla v posteli opřená o zeď. Pokrčila nohy a přes ně přetáhla bílou deku. Tím jsem získala projekční plochu. Ruce jsem dala tak 3 – 5cm. před deku a nasměrovala prsty proti sobě. Ukazovák proti ukazováku, prostředník proti prostředníku a tak dále. Nechala jsem mezi prsty asi 1cm. místa a zadívala se těsně nad rukou na deku. Když mi vystoupily mezi prsty stříbrné nitky a já je dokázala v pohledu udržet, tak jsem od sebe prsty oddálila a nitky zůstaly. Když vám zmizí, tak znovu od začátku. Až se vám podaří je udržet v pohledu a mezi prsty budete mít tak 20 – 25 cm. tak zkuste pootočit rukama, jako kdyby jste chtěli něco zašroubovat. Nitky se budou stáčet do sebe jako pramínky do provázku. Když se mi tohle začalo dařit, tak mi bylo líto, že si nemohu jednu ruku vysadit z ramene a pokračovat ve šroubování. Také můžete jednou rukou kousek klesnout a druhou naopak pozvednout a nitky půjdou šikmo a budou stále spojovat dané prsty.

Další pokračování připravujeme

The post Aura first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/aura/feed/ 0 511