Warning: dirname() expects exactly 1 parameter, 2 given in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php:10) in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/app/Common/Meta/Robots.php on line 87

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-content/plugins/intelly-related-posts/includes/actions.php:10) in /home/www/salmax.cz/domains/moji-andele.cz/www/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
Saint Germain | Moji andělé Andělské stránky https://www.moji-andele.cz stránky pro všechny, co věří ve svého anděla Sun, 14 Feb 2016 10:59:48 +0000 cs hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6.8 81743763 Poselství Saint Germaina, březen 2012 https://www.moji-andele.cz/poselstvi-saint-germaina-brezen-2012/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=poselstvi-saint-germaina-brezen-2012 https://www.moji-andele.cz/poselstvi-saint-germaina-brezen-2012/#comments Sat, 01 Sep 2012 06:41:15 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=277 Zdravím vás, milí přátelé, jsem Saint Germain. Těší mě, že vám mohu opět sdělit pár slov a poslat velkou dávku Božské energie.

The post Poselství Saint Germaina, březen 2012 first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
St. Germain – Očistná cesta přes most času…

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Saint Germain. Těší mě, že vám mohu opět sdělit pár slov a poslat velkou dávku Božské energie. Díky, že mi důvěřuješ. Důvěra je v této době dost důležitá, že? Kdo ještě komu důvěřuje? Kdo by nekritizoval všechny ty politiky, kteří slibují nebe na zemi? Avšak zůstaňme u tebe.

Má první otázka na tebe zní: Důvěřuješ sám sobě? Sobě a svým slovům, činům a zejména svým myšlenkám? Samozřejmě víš, že ne vše, co myslíš a konáš, pochází přímo od tebe, nýbrž z tvé skládky starých programů, z tvé minulosti a všeho, co jsi nastřádal během svých minulých životů i z kolektivního vědomí. Proto vám stále klademe na srdce, abyste vše dobře pozorovali, sledovali a zkoumali, zda to odpovídá vaší hluboké pravdě a popřípadě to měnili. Kdo to dělá, často se na chvíli zastaví, rozhlédne se kolem sebe a s údivem zjišťuje, jak se život mění. Je skutečně důležité pochopit, že ty sám všechno tvoříš každou vteřinou. Rád bych dnes upoutal vaši maximální pozornost k minulosti, respektive do budoucnosti, a ukázal vám, co všechno můžete dělat sami. K tomu bych chtěl ještě poznamenat, že vše, co se stalo a co se děje, je možné změnit. Tvá minulost se sice z tvého pohledu již stala, ale protože se vše děje zároveň, přinejmenším na vyšší úrovni, je možné to měnit. To znamená, že můžeš účinky svých myšlenek a činů vyrovnat a tím zahájit uzdravování tvého celého Bytí.

Nyní mi dobře naslouchej: S tím souvisí i to, že můžeš též měnit i myšlenky a činy svých předků. Kdo je hluboce spojen s myšlenkami, vzorci výchovy a událostmi týkajícími se své matky, babičky, svého otce a dědečka nebo dalších předků, kdo je řeší a vyrovnává, může tím pak ovlivnit i předchozí generace. Skvělé je, že to k nim dorazí, i když jsou již na druhé straně závoje nebo se opět inkarnovali. Nemusí tedy být přítomni v této časové úrovni. Dokážeš to pochopit? Je to ono proslulá změna struktury DNA, o které se tak často hovoří. Existuje mnoho možností, jak čistit a rozpouštět své karmické otisky. Někteří lidé pracují s reinkarnačními terapiemi, využívají kineziologie nebo kyvadla. Potom možná myslí a jednají jinak, protože nahlédli hluboko do svých vzorců. Někteří se možná poddají Božské energii, „Zlaté vlně“, jak to Kryon rád nazývá, a jiní zas pracují s uzdravujícími koncepty, které ostatně též souvisejí s Božskou energii. Někteří zas využívají fialový plamen a tak podobně.

Další možností, jak můžete nahlédnout do úrovně, kde neexistuje čas, a tam se sebou pracovat, je metoda, která nevyžaduje nijak zvláštní zručnost, stačí jen chuť a trocha trpělivosti. Je to malá vnitřní cesta, kterou bych vám chtěl nyní doporučit. Měnit minulost je velmi efektivní postup, jenž koneckonců též pochází z hlubin Posvátného Vyššího srdce a který vám stále vřele doporučujeme. Způsob osvobozování a očisty je vnitřní cestou, kterou lze dělat velmi dobře v přírodě, ve vibracích elementárních bytostí, jež tuto sílu nesou a formují.

Vyhledej si tedy vhodné místo, kde se budeš moci hluboko ponořit do sebe. Budeš-li potřebovat mou pomoc, protože si přiznáš, že jsi pořád dost nervózní, netrpělivý, máš pocit, že máš málo času a že tvé niterné obrazy nejsou nijak zvlášť jasné, pak jsem vždy u tebe a rád ti pomohu. Samozřejmě, že existuje něco, co nazýváš vnitřním pokušitelem (slabou vůlí). Mluvím o tvém egu, které se by se chtělo vyhnout všemu, co by tě mohlo vymanit z pozemských iluzí. Ego má strach, že už tě nebude mít ve své moci. Znamenalo by to jeho smrt, neboť na vyšších úrovních již ego život neřídí. Spojuje se stále víc s Vyšším já, až ztratí svou svébytnost.

Tak co, máš nyní chuť vyzkoušet toto malé a přesto velmi efektivní cvičení? Pomůže ti opravdu změnit hodně myšlenek a činů, až do úrovně genů. Je to nástroj, který v dřívějších dobách nebyl pro většinu lidstva dostupný, zejména ne v běžném životě. Neofytové vyhledali posvátné silové místo a s pomocí mistra, který je vedl, se vnořili do této zkušenosti. Moudří starci domorodých kmenů učili, jak cestovat do akášické úrovně, aby bylo možné léčit nemoce, resp. poznávat jejich příčinu a tišit je, mírnit nebo zcela odstranit pomocí bylinek nebo třeba půstem. V současné fázi vývoje, kdy k lidstvu proudí ve velké koncentraci vysoká Božská energie ze Středu galaxie, je mnohem snadnější vydat se cestou duchovní očisty. Máš chuť společně se mnou nahlédnout do vyšších úrovni? Dobře, pak si vyhledej klidné místo, zavři oči a sleduj mě.

 

Představ si, že jsi na určité úrovni v jiné kvalitě Bytí. Přiblížím ti vizuálně, kde se nacházíš. Je to velká místnost, vybavená mnoha křišťály, které vidíš všude. Ve středu stojí křišťálové lůžko, které tě zve, abys na ně ulehnul. Postřehneš, že tě láskyplná bytost přikrývá lehounkou přikrývkou. Připomíná fólii z materiálu, který neznáš. Nacházíš se v tak často již popisovaném magnetickém chrámu omlazení a času, s kterým se pracovalo už v lemurské a atlantské době. Tento chrám je nyní zřízen ve vyšší úrovni. Všimneš si konstrukce nad sebou, která připomíná horské slunce. Je to kotouč, který je vybaven určitou konstelací magnetického pole. Účinkuje tak, že můžeš snadno vcházet do svých mnoha životů a všeho, co jsi během nich nastřádal. Experiment může začít. Možná to zní bláznivě, ale teď můžeš cestovat do své minulosti, do svých vláken DNA. Dostává se ti této možnosti proto, abys poznal, co je třeba zpracovat nebo propustit. Je to jako malý film, který ti ukáže, co se tě teď dotýká, co ti brání, aby ses mohl svobodně rozvíjet a co tě možná také pořád sráží do hluboké matérie. Tento drobný pomocný prostředek je tu pro tebe kdykoli k dispozici. Jakmile budeš chtít podniknout cestu přes most času, můžeš kdykoli vstoupit do tohoto chrámu. Nyní si užívej svou cestu časem.

Doporučuji ti, aby sis pak zapsal nejdůležitější věci, které ti byly odhaleny, abys na nic nezapomněl a mohl sis to po sobě vícekrát přečíst. Když pak budeš pozorně sledovat příští hodiny a dny, uvědomíš si, že budou přicházet zajímavá setkání nebo pozoruhodné zážitky. Mohou se objevovat v kontaktu s lidmi, v běžných situacích, nebo mohou přicházet ve chvílích klidu. Nech se překvapit, jaké změny vstoupí do tvého života. Samozřejmě si sám určuješ tempo očisty. Znám pár lidí, kteří takovou cestu časem podnikají téměř denně, aby si víc objasňovali své nevyřešené záležitosti. Není to nádherný nástroj? A teď ti mohu ještě prozradit, že bytost, stojící vedle tvého křišťálového lůžka, je tvé Vyšší já, které řídí tvou cestu a doprovází tě na ní. Takto snadno s ním můžeš navázat kontakt a pracovat na sobě interdimenzionálně. Neboť v tvé DNA je mnoho nastřádaných věci, včetně těch, které nemají nic společného ze Zemí. Možná nyní rozpoznáš, kým skutečně jsi.

Přeji ti hodně radosti a rád tě budu podporovat při tvém hledání pokladů v čase.
Jsem Saint Germain

 

Přijala Barbara Bessen v březnu 2012. Článek je k volnému využití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu na http://www.kryon-deutschland.com/channeling_maerz12.html pro http://www.novoucestou.cz přeložila Jana Sobotová

The post Poselství Saint Germaina, březen 2012 first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/poselstvi-saint-germaina-brezen-2012/feed/ 1 277
9 kroků jak použít v životě fialový plamen https://www.moji-andele.cz/9-kroku-jak-pouzit-v-zivote-fialovy-plamen/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=9-kroku-jak-pouzit-v-zivote-fialovy-plamen https://www.moji-andele.cz/9-kroku-jak-pouzit-v-zivote-fialovy-plamen/#respond Sat, 01 Sep 2012 06:33:56 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=270 Můžete říkat vaše prohlášení fialového plamene kdekoli a kdykoli. V autě, při vašich denních povinnostech

The post 9 kroků jak použít v životě fialový plamen first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
1. Každý den se na nějaký čas posaďte v ústraní a přeříkávejte si prohlášení fialového plamene.

Můžete říkat vaše prohlášení fialového plamene kdekoli a kdykoli. V autě, při vašich denních povinnostech, nebo před tím, než jdete spát. Jednoduchým opakováním mantry fialového plamene můžete přivodit změnu kdykoli cítíte napětí, jste unavení nebo podráždění. Ale největší užitek z fialového plamene získáte, když si denně sednete v klidu alespoň na patnáct minut a bez přerušení budete říkat prohlášení fialového plamene.

Nejlepší je říkat prohlášení fialového plamene na místě vyhrazeném spirituální práci, jako jsou kaple, nebo dobře osvětlená, čistá a vzdušná místnost. Špatné světlo, prach, nepořádek a vydýchaný vzduch zabraňuje toku duchovní energie. Na váš oltář můžete dát svíčky, krystaly, květiny a fotografie svatých, Nanebevzetých Mistrů a vašich milých.

2. Začněte vaší meditaci s fialovým plamenem modlitbou.

Před tím, než začnete říkat vaše prohlášení, vyslovte modlitbu nebo invokaci k Nanebevzetým Mistrům, andělům a elementálům, aby vám přišli na pomoc. Elementálové jsou přírodní duchové ohně, vzduchu, vody a země, kteří jsou odpovědní za péči o naší planetu. Elementálové reprezentující ohnivý element se nazývají salamandři; ti kteří reprezentují vzdušný element, sylfové; ti kteří reprezentují vodní element, undiny; ti kteří reprezentují zemní element, gnómové. Oni jsou opravdu velmi šťastní když vám mohou pomoci čistit jak vaší auru tak i auru planety pomocí fialového plamene.

3. Před začátkem použití fialového plamene si přivolejte ochranu.

Mistři učí, že když přinesete více světla, je temnota k němu přitahována jako magnetem. Proto potřebujete utěsnit vaší auru bílou a modrou ochrannou energií. Jednou z nejlepších cest jak to udělat je invokovat světelný válec a ochranu Archanděla Michaela.

Řekněte své prohlášení o světelném válci každé ráno a opakujte je, když je to potřeba v průběhu dne. Když je říkáte, vizualizujte oslňující bílé světlo z vaší JÁ JSEM Přítomnosti, Přítomnosti Boha nad vámi, jak formuje neproniknutelnou stěnu světla kolem vás.

Modlitba k Archanděli Michaelovi může být velmi jednoduchá, například: „Archanděli Michaeli, Pomoz mi! Pomoz mi! Pomoz mi!“ Neboť Archanděl prvního paprsku, Archanděl Michael ztělesňuje víru, ochranu, dokonalost a vůli Boží. Archanděl Michael mi zachránil život alespoň tucet krát, co vím a pravděpodobně tisíckrát kdy si toho nejsem vědom. Tak říkejte svá prohlášení s radostí a s gustem a vězte, že když voláte Archanděla Michaela a jeho legie andělů, budou okamžitě po vašem boku.

4. Začněte vaše prohlášení o fialovém plameni preambulí.

Úvod prohlášení je jako pozvánka. V něm s láskou žádáme bytosti fialového plamene – Nanebevzeté Mistry a anděly – o pomoc a vedení.

Obecně začínáme svá prohlášení: „Ve jménu milované, mocné a vítězné Božské Přítomnosti, JÁ JSEM ve mně, a mém vlastním milovaném Svatém Kristově vědomí…“ a přidáme naše oblíbené Mistry a svaté. Naše spojení s nimi je skrze naší JÁ JSEM Přítomnost   a Svaté Kristovo vědomí.

JÁ JSEM Přítomnost je naše stálá, perfektní Boží Přítomnost. Svaté Kristovo vědomí je naše vyšší já a vnitřní učitel, který iniciuje a vede naší duši na její cestě ke sjednocení s Bohem.

Zde je preambule kterou můžete použít a přidat:

Ve jménu milované, mocné a vítězné Božské Přítomnosti, JÁ JSEM ve mně, a mém vlastním milovaném Svatém Kristově vědomí, já volám milovaného Saint Germaina a anděly sedmého paprsku. Prosím o ___________.

Žádám, aby má prosba byla zmnohonásobena a použita pro dobro všech bytostí na této planetě, kteří to potřebují.

Děkuji a přijímám, jak byla vykonána v tuto hodinu v plné síle podle vůle boží.

5. Nejprve říkejte prohlášení pomalu, potom zrychlujte, když opakujete prohlášení vícekrát.

Poprvé když říkáte prohlášení, asi jej budete chtít říkat pomalu a se záměrem. Každé slovo obdařte intenzivní láskou k Bohu. Je veliká síla v pomalém přeříkávání prohlášení. Když postupně zvyšujete rychlost, stoupáte k vyšší tónině při vašem přednesu, dostává vaše prohlášení zase jinou sílu. Mark Prophet přirovnával tuto akceleraci k rozjíždějícímu se vlaku. Začíná „šš…šš“ a za chvíli již dělá „š-ššš-š-ššš“ a pak už „šš-šš-šš-šš!“ Čím rychleji jede, tím větší je akce.

Jak zvyšujete rychlost vašich prohlášení, zjistíte, že jsou efektivnější ve zvyšování vašich vibrací. Zvyšování rychlosti nesmí být nepřirozené. Musí být pro vás přirozené; prohlášení se musí zrychlovat téměř samo. Když použijete některé z kazety Save the World with Violet Flame, uslyšíte, jak zprávně zvyšovat rychlost.

6. Použijte vizualizaci, aby vám pomáhala v duchovní činnosti.

Většina lidí nevidí fialový plamen v činnosti svýma fyzickýma očima. Ale když zavřete oči a koncentrujete se na energetické centrum mezi obočím, můžete někdy „vidět“ fialová plamen v akci vaším vnitřním zrakem. Lidem, kteří mají vyvinuté duchovní vidění, připomíná fialový plamen oheň, v barvách mezi tmavou indigovou a jasnou ametystovou do růžově fialové. Můžete vidět tyto plameny, jak spalují karmickou hlušinu. Někdy pomáhá představit si tuto hlušinu jako špalky dřeva nebo dehtu ve vašem elekronovém pásu, jak se rozpadají v plameni. Rozpadají se a poskakují a potom zmizí v chomáčku bílého kouře. Jakmile se naučíte některá prohlášení fialového plamene, můžete zavřít oči a zkusit následující vizualizace.

Vizualizace:

Pilíř fialového plamene

Když invokujete fialový plamen, můžete se vizualizovat obklopeni sloupem fialového ohně asi dva metry v průměru a zhruba tři metry vysokým. Rozšiřuje se od spodu vašich nohou kus nad vaší hlavu. Dívejte se na fialový plamen jak se rozhořívá, jako byste se dívali na film. Plameny šlehají a pulzují kolem vás v různých tvarech a odstínech růžové a fialové.

Kolem tohoto pilíře fialového plamene vidíte váš světelný válec, ještě větší sloup z bílého světla, který chrání a uzavírá fialový plamen.

Udržujte v mysli tuto vizualizaci, když děláte prohlášení během dne. Kdykoli si na ni vzpomenete, posilujete tento obraz.

Léčení vířící koulí fialového plamene

Tato vizualizace pomáhá s léčením vašich čtyřech nižších těl. Když říkáte vaše prohlášení fialového plamene, představte si velkou kouli fialového světla, která se formuje kolem vás. Jak zrychlujete přeříkávání prohlášení představte si, jak koule víří, jako atrakce v zábavním parku.

Vidíte, jak rotuje rychleji a rychleji. Tato vizualizace zakotvuje fialový plamen a akceleruje vibrace vašich buněk, atomů a elektronů.

Pak si představte menší koule fialového plamene přiložené kolem každého orgánu ve vašem těle. Představte si, jak fialový plamen odstraňuje každou temnotu, která může být základem nemoci a okamžitě ji likviduje. Pak si představte fialový plamen, jak vylepšuje vaše orgány.

Požádejte svou JÁ JSEM Přítomnost a Svaté Kristovo vědomí a anděly fialového plamene, aby udržovali tyto koule fialového plamene kolem vás během dne. Dodávejte energii vašemu požadavku periodickým opakováním vizualizace rotující koule. Experimentujte s touto vizualizací a uvidíte, jaké ve vás zanechá pocity.

7. Používejte fialový plamen každý den.

Nejlepší doba k prohlášením je brzy ráno. Uvidíte, že když učiníte prohlášení jako první věc po ránu, váš den bude probíhat mnohem hladčeji. Můžete učinit speciální požadavek pro transmutaci jakýchkoli mentálních, citových nebo fyzických problémů, na kterých ve vašem životě pracujete. Můžete pracovat na vztazích s vašimi přáteli i vašimi drahými.

8. Použijte fialový plamen, aby zhojil záznamy vašich minulých životů.

Jakmile budete používat fialový plamen nějakou dobu, mohou se vám začít vybavovat vzpomínky na minulé životy. Vzpomínky z minulých životů není něco, co by se mohlo brát na lehkou váhu. Jakmile jste si toho vědomi, karma (pozitivní i negativní) z tohoto života vyplouvá napovrch. Negativní karma je něco jako Pandořina skříňka. Jakmile ji otevřete, chce se vám vyhrnout si rukávy, trávit svůj čas službou životu a volat každý den anděly fialového plamene, aby transformovaly karmickou hlušinu. Koncentrací na prohlášení fialového plamene může trvat jen šest měsíců, než vyrovnáte karmu jednoho minulého života. Toto je opravdu veliký dar, který nám byl dán Saint Germainem.

Jakmile používáte fialový plamen, obrazy z minulých životů vám mohou přicházet na mysl. Můžete vidět sami sebe, jací jste byli před dávnými věky. Nebo můžete mít jenom pocit, že jste byli v určité době nebo na určitém místě. Jsou-li tyto záznamy bolestivé — a oni většinou jsou, neboť naše duše pláče po rozřešení – můžete cítit smutek nebo žal. Ale taktéž se budete cítit osvobozeni, protože víte, že použitím prohlášení fialového plamene přeměňujete záznamy vaší karmy.

Jakmile jste si vědomi těchto vzpomínek, nesnažte se je potlačit. Místo toho zaměřte svou pozornost na světlo ve vašem srdci. Představujte si, jak jsou vzpomínky nasycovány fialovým plamenem, dokud jejich forma nezmizí. Pak nechte vzpomínky být a nahraďte je vaším vnitřním zrakem zářícím bílým sluncem.

Můžete též použít vizualizaci gumy. Kdykoliv vidíte tyto scény, vizualizujte velikánskou gumu, na způsob křídy na tabuli, ale fialovou, která obraz vygumuje. Jakmile to uděláte dostatečně početkrát, přestanou být vzpomínky bolestivé a postupně zmizí ze zorného úhlu vaší mysli.

Když používáte fialový plamen pro práci s karmickými záznamy, transformujete dva elementy. První jsou vzpomínky emocionální a paměť duše na události, které vám způsobily bolest. Druhý je karmická energie, která vás poutá k těm, koho jste zranili nebo kdo zranil vás.

Rád to nazývám „příčina, následek, záznam a paměť “ karmy, což zahrnuje všechny energie, které jste spoutali negativními myšlenkami nebo pocity z minulosti.

Záznamy minulých životů jsou jako soubory ve vašem počítači. Musíte vymazat negativní záznamy a vzpomínky, abyste udělali místo pro pozitivní. Když toto uděláte pomocí fialového plamene, osvobozujete svojí duši, aby se mohla přesunout na vyšší úroveň existence.

Psychoterapie vám dává klíče k pochopení sebe sama, abyste mohli dělat lepší volby ve svém životě. Můžete získat rozřešení od někoho, koho znáte, protože vidíte negativní záznam z minulosti, a tak se rozhodnete učinit pozitivní čin v tomto životě. Když použijete prohlášení fialového plamene a službu těm, komu jste ublížili, kombinace obou akcí může zrušit příčinu, efekt, záznam a vzpomínku na tyto bolestivé incidenty.

A je to jenom tím, že se dostanete k těmto záznamům, že můžete pročistit cestu pro vaší duši, aby, mohla dostat novou příležitost. Můžete zrychlit rozvoj vaší duše v tomto životě, a tak zkrátit cestu k vašemu cíli splynutí s Bohem.

Vždy, když vyrovnáte karmu z určitého života, vaše vyšší já vám může vyjevit další život, který potřebuje dát do pořádku a pak další a další. Je důležité, abyste tyto negativní záznamy z vašich minulých životů necítili jako zátěž. Všichni jsme v minulosti dělali chyby, jinak bychom tady dnes nebyli. Odpusťte si a pokračujte. Buďte vděční, že jste tady a že máte příležitost vymazat tyto záznamy fialovým plamenem.

Jakmile jednou začnete, pokračujte. Každá dlouhá cesta začíná prvním krokem. Vždy když změníte záznam z minulého života fialovým plamenem, získáte nový pocit osvobození vaší duše. A takto zjistíte, že berete svůj život a cíl své duše do vlastních rukou.

fialový plamen

9. Zvětšete rozsah vašich invokací a zahrňte do nich čištění karmického nepořádku vašeho domu, vašeho okolí a celé planety.

Jakmile si vyzkoušíte směrování fialového plamene, aby pomáhal ostatním, můžete začít s představou své aury jako fontány fialového plamene, kde se všichni, které potkáte, mohou napít. Připomeňte si, abyste fialový plamen vždy zpřístupnili těm, kdo jsou v nouzi. Ne jenom, že fialový plamen rozpouští vaší vlastní karmu, ale též rozpouští skupinovou a planetární karmu, která pochází z válek a nahromaděné nespravedlnosti.

Lidé mají různé zkušenosti z použití fialového plamene. Někteří pilně opakují prohlášení po měsíce, než obdrží nějaké potvrzení, že to funguje. Jiní mají velkolepé výsledky, hned jak poprvé otevřou ústa.

Můžete si vypracovat vlastní použití fialového plamene ve spolupráci s vaším vyšším já. Můžete přidat fialový plamen do vašich denních modliteb nebo meditací, ať jsou jakékoli. Doufám, že budete mít radost z poznání, že jste jedním z tisíců z celého světa, který změnil svůj život s pomocí tohoto zázračného rozpouštědla – největšího Božího daru vesmíru.

The post 9 kroků jak použít v životě fialový plamen first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/9-kroku-jak-pouzit-v-zivote-fialovy-plamen/feed/ 0 270
Fialový plamen https://www.moji-andele.cz/fialovy-plamen/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=fialovy-plamen https://www.moji-andele.cz/fialovy-plamen/#comments Sat, 01 Sep 2012 06:17:32 +0000 http://www.moji-andele.cz/?p=259 Fialový plamen je esencí jednoho ze "Sedmi paprsků". Stejně jako sluneční paprsek procházející hranolem se rozloží na sedm barev duhy,

The post Fialový plamen first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
Fialový plamen

je esencí jednoho ze „Sedmi paprsků“. Stejně jako sluneční paprsek procházející hranolem se rozloží na sedm barev duhy, tak i spirituální světlo se manifestuje jako sedm paprsků. Každý paprsek má specifickou barvu, frekvenci a kvalitu božského vědomí. Fialový paprsek je znám jako sedmý paprsek.

Když jej ve jménu boha vzýváte, sestoupí jako paprsek spirituální energie a rozhoří se do spirituálního plamene ve vašem srdci jako soucit, odpuštění, spravedlnost, svoboda a přeměna.

Saint Germain je znám jako pán Sedmého paprsku.

Vždy, když se k němu modlíme, nám přináší mnoho darů ducha – svou radost, diplomacii a kreativitu. Může nás inspirovat svými inovacemi ve vědě, literatuře, náboženství, řízení, filosofii, vzdělání, léčitelství, alchymii a jiných oborech. Téměř sedmdesát let nás Saint Germain připravuje na vstup do věku vodnáře, věku míru, svobody a osvícení. Zjevil se Guy Ballardovi počátkem třicátých let a předal mu první učení o fialovém plameni.

Saint Germain prohlásil, že skončily věky, kdy byla znalost o fialovém plameni udržována v tajnosti. Mistři rozhodli uvolnit tyto znalosti pro veřejnost v této kritické době. Saint Germain řekl, „Použití fialového stravujícího plamene má pro vás a celé lidstvo větší cenu, než všechno bohatství, všechno zlato a drahokamy této planety.“ (JÁ JSEM : leden 1941 s.20)

Fialový plamen pracuje tak trochu jako mýdlo. Mýdlo odstraňuje špínu z vašich šatů tak, že použije pozitivní a negativní náboj atomů. Funguje to proto, že každá jeho molekula má dvě strany – stranu, která je přitahována špínou a stranu, která je přitahována vodou. Špínu milující strana přitahuje špínu, stejně jako magnet přitahuje sponky na papíry, když je tažen přes krabičku, kde sponky leží. Vodu milující strana přitahuje vodu, která s sebou špínu odnese. Když vzýváme fialový plamen, vytvoří polaritu mezi jádrem atomu a bílým ohňovým jádrem plamene. Jádro, jakožto hmota, představuje negativní pól; bílé ohňové jádro fialového plamene, jakožto Duch, představuje pozitivní pól.

Interakce mezi jádrem atomu a světlem fialového plamene vytváří oscilaci. Tato oscilace uvolní hustotu, která je zadržována mezi elektrony obíhajícími jádro. Když je tato zatěžující substance, která zvětšuje hmotnost atomu uvolněna, je vržena do fialového plamene a odnesena.

Na rozdíl od mýdla, fialový plamen jednoduše neobklopí a neodnese hlušinu; on jí transformuje na čistou světelnou energii. Osvobozeny od hlušiny se elektrony začnou pohybovat volněji, což zvyšuje naše vibrace a pohání nás to ke spirituálnějšímu stavu bytí.

Lidé pozorují spirituální i fyzický rozdíl, když používají fialový plamen. Ale co se skutečně děje když opakujeme slova prohlášení o fialovém plameni?

Mohu vám na to poskytnout dva pohledy – spirituální pohled tak, jak mi byl předán Nanebevzetými Mistry a vědecký pohled položený na základech současné fyziky a medicíny. Obě vysvětlení jsou založena na koncepci vibrací.

Z fyzikálního hlediska jsou vibrace rychlost, kterou se něco pohybuje tam a zpět, neboli osciluje. Jak já to chápu, jsou vibrace na spirituální úrovni také spin elektronů, jak se pohybují okolo jádra atomu. Jak je vidět, nejsou obě definice od sebe příliš vzdálené.

Každý z nás má čtyři těla, která tvoří obaly naší duše: (1) fyzické tělo, které vidíme a kterého se můžeme dotýkat; (2) astrální tělo, neboli tělo našich přání a tužeb, které obsahuje naše emoce; (3) mentální tělo, což je naše vědomá mysl; a (4) éterické neboli tělo paměti, které obsahuje vzpomínky ze všech našich minulých životů. Fialový plamen pracuje s těmito čtyřmi nižšími těly tak, že mění stupeň jejich vibrace.

Saint Germain nám dal toto prohlášení o fialovém plameni:

JÁ JSEM čistota, kterou Bůh žádá!“

(poslechněte si toto prohlášení v Real Audio formátu v originále)

Když recitujete toto nebo jiné prohlášení fialového plamene, proniká fialový plamen každou buňkou a atomem vašeho těla, vaší myslí, vašimi emocemi, vaším podvědomím i vašimi vzpomínkami.

Co dělá fialový plamen, když proniká vašimi atomy? Mistři dávají následující vysvětlení.

Všichni víme, že atomy jsou z větší části prázdný prostor. Kdyby byl atom veliký jako basketbalový míč, jeho jádro by stále bylo příliš malé, abychom ho viděli pouhým zrakem. Přesto je 99.9 procenta celé hmoty atomu koncentrována v jádru, a zbylé místo basketbalového míče je prázdný prostor vyplněný jenom elektrony, které mají velmi malou hmotnost. Celý tento prázdný prostor mezi jádrem atomu a jeho vnějším okrajem je místo, kde nesoulad a negativní energie může uváznout.

Na jaderné i molekulární úrovni se tato substance jeví jako prach, saze, dehet nebo dokonce cement. Mistři použili pro přirovnání někoho, kdo vezme kbelík rozehřátého dehtu a nalije jej do kbelíku plného kuliček. Prostor mezi kuličkami se zalepuje protékajícím dehtem a brzy je celá masa zpečena dohromady.

Mistři nám říkají, že jsou-li naše fyzické a naše spirituální těla zahlcena negativní energií a karmou, zpomaluje to vibrace elektronů v našich čtyřech nižších tělech. My pak začínáme rezonovat více s negativitou a méně s čistou kosmickou energií, která přichází z naší Božské a následně můžeme onemocnět. Čím více je této substance v našich čtyřech nižších tělech, tím nižší jsou naše vibrace a tím více jsme zatížení. Ze spirituálního hlediska je toto důvod, proč lidé umírají.

Jestliže jste studovali akupunkturu a jógu tak víte, že máme optimální zdraví, jestliže duchovní energie může volně proudit našimi těly. Jestliže karmické substance krystalizují, je to jako kornatění cév našich spirituálních těl. Jestliže s touto negativitou rezonujeme, postupně se jí stáváme, ledaže něco uděláme, abychom se obrátili k lepšímu.

Fialový plamen přeměňuje všechno negativní, co je uloženo kdekoli ve vašem spirituálním nebo fyzickém bytí. To zahrnuje vše od jadérek nenávisti k sobě samému až po fyzikální viry. Když fialový plamen začne pracovat, prochází ucpanými prostory mezi elektrony a atomovými jádry. Vytěsňuje tyto částečky husté substance vašeho těla a rozpouští je. Tento proces přeměňuje negativní energii na pozitivní a obnovuje její přirozenou čistotu.

The post Fialový plamen first appeared on Moji andělé Andělské stránky.

]]>
https://www.moji-andele.cz/fialovy-plamen/feed/ 2 259