Nová soutěž o překrásné ceny – květen 2014

0

Přátelé a návštěvníci stránek. Ve spolupráci se sponzorem stránek a dalším mediálním partnerem a to  In magazín, Portál bydlení, Levný úklid Praha jsme pro Vás připravili soutěž o krásné ceny. Mezi jinými se bude soutěžit o Krásné balíčky plné překvapení, Vykládací balíčky Andělských karet od Doren Virtue, knihy a nějaké předměty potřebné pro někoho více, někoho méně. Celkový počet cen naleznete v podmínkách soutěže.

A co je pro to potřeba udělat? Napsat nám prostřednictvím kontaktního formuláře níže „VÁŠ PŘÍBĚH“. Příběh, kdy jste poprvé pocítili přítomnost andělů, nějaký zajímavý fakt, skutečnost, co se stalo Vám, nebo vaši známe, rodině.. prostě všechno co by čtenáře stránek mohlo zaujmout.

Všechny příběhy budou zveřejněné na stránkách Moji andělé a taky na našich facebook stránkách Andělské stránky. Z příběhu, které nám dorazí do redakce vybereme 20 náhodně vylosovaných příběhu, které obdrží jednu z 20-ti cen.Výherců bude celkem 20. Žádné kontaktní údaje nebudou zveřejněné. Slouže pouze redakci pro odeslání případné ceny.

[hana-code-insert name=’google text‘ /]

Podmínky soutěže:

1. Soutěž bude probíhat od 25.5 2014 do 15.7 2014

2. Soutěže se mohou zúčastnit všechny osoby bez omezení.

3. Příběh nesmí být kopii článku zveřejněného jinde na internetu, opsaného z tiskového media a podobně. Originalita příběhu bude ověřovaná. Délka příběhu nesmí být menší než 10 rozsáhlých vět.

4. Ceny do soutěže věnoval internetový společenský magazín In magazín, blog magazín o bydlení a zahradě Portál Bydlení a Levná úklidová forma v Praze Levný úklid Praha

5. Ceny:

  • 5 x – dárkový balíček maxi (překvapení)
  • 4 x – dárkový balíček plus (překvapení)
  • 1 x – dárkový balíček (překvapení)
  • 4 x – Andělské karty Doren Virtue
  • 2 x – Karty Andělé světla od Diany Cooper
  • 2 x – Karty zdraví od Zdeňky Blechové
  • 2 x – Kniha Léčení s Anděly od Doren Virtue

Navíc jsou připravené ještě nějaké balíčky, které si nevyzvedli soutěžící z minulých soutěží, proto budeme udělovat i nějaké další ceny. U dárkových balíčku můžete počítat s velmi příjemnou cenou, která se bude týkat oblasti duchovna, karet, andělů. Máte se opravdu na co těšit.

6. Oznámení výherců bude zde na stránkách, nebo facebook stránkách nejpozději dne 18.7 2014 a losovat budete právě z 50-ti procent Vy, sdělením svého šťastného čísla. O tom jak to bude probíhat se dozvíte v průběhu soutěže.

VLOŽTE SVŮJ PŘÍBĚH DO SOUTĚŽE ZDE:

[contact-form-7 id=“997″ title=“soutěž květen“] [hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Komentáře

komentáře

Mohlo by se Vám také líbit

Leave A Reply

Your email address will not be published.