Nová soutěž s Andělem – Březen 2013

0

nebe

 

NEJ PŘÍBĚH.

Přátelé a návštěvníci stránek. Ve spolupráci se sponzorem stránek a dalším mediálním partnerem Press Releases jsme pro Vás připravili soutěž o krásné ceny. Mezi jinými se bude soutěžit o Vykládací balíčky Andělských karet od Doren Virtue, knihy a nějaké předměty potřebné pro někoho více, někoho méně. Celkový seznam cen naleznete v podmínkách soutěže.

A co je pro to potřeba udělat? Napsat nám prostřednictvím kontaktního formuláře „VÁŠ PŘÍBĚH“. Příběh, kdy jste poprvé pocítili přítomnost andělů, nějaký zajímavý fakt, skutečnost, co se stalo Vám, nebo vaši známe, rodině.. prostě všechno co by čtenáře stránek mohlo zaujmout.

Všechny příběhy budou zveřejněné na stránkách Moji andělé a taky na našich facebook stránkách Andělské stránky. Z příběhu, které nám dorazí do redakce vybereme 25 příběhu s nejvíce sdílením a to se mi líbí, které postoupí do finále a hlasovat se bude pomocí ankety. Výherců bude celkem 7. Žádné kontaktní údaje nebudou zveřejněné. Slouže pouze redakci pro odeslání případné ceny.

[hana-code-insert name=’google text‘ /]

Podmínky soutěže:

1. Soutěž bude probíhat od 14.3.2013 do 31.5.2013

2. Soutěže se mohou zúčastnit osoby bez omezení.

3. Příběh nesmí být kopii článku zveřejněného jinde na internetu, opsaného z tiskového media a podobně. Originalita příběhu bude ověřovaná.

4. Ceny do soutěže věnovala společnost Press releases.

5. Ceny:

  • 1 místo – dárkový balíček (překvapení)
  • 2 místo – dárkový balíček (překvapení)
  • 3 místo – dárkový balíček (překvapení)
  • 4 místo – Andělské karty Doren Virtue
  • 5 místo – Karty Andělé světla od Diany Cooper
  • 6 místo – Karty zdraví od Zdeňky Blechové
  • 7 místo – Kniha Léčení s Anděly od Doren Virtue

Navíc jsou připravené ještě nějaké balíčky, které si nevyzvedli soutěžící z minulých soutěží, proto budeme udělovat i nějaké další ceny. U dárkových balíčku můžete počítat s velmi příjemnou cenou, která se bude týkat oblasti duchovna, karet, andělů. Máte se opravdu na co těšit.

6. Oznámení výherců bude zde na stránkách, nebo facebook stránkách nejpozději dne 3.6.2013

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

ZDE MŮŽETE VLOŽIT VÁŠ PŘÍBĚH:

[contact-form-7 id=“465″ title=“Soutěž Březen 2013″]

 

Komentáře

komentáře

Mohlo by se Vám také líbit

Leave A Reply

Your email address will not be published.