Poselství Saint Germaina, březen 2012

1

St. Germain – Očistná cesta přes most času…

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Saint Germain. Těší mě, že vám mohu opět sdělit pár slov a poslat velkou dávku Božské energie. Díky, že mi důvěřuješ. Důvěra je v této době dost důležitá, že? Kdo ještě komu důvěřuje? Kdo by nekritizoval všechny ty politiky, kteří slibují nebe na zemi? Avšak zůstaňme u tebe.

Má první otázka na tebe zní: Důvěřuješ sám sobě? Sobě a svým slovům, činům a zejména svým myšlenkám? Samozřejmě víš, že ne vše, co myslíš a konáš, pochází přímo od tebe, nýbrž z tvé skládky starých programů, z tvé minulosti a všeho, co jsi nastřádal během svých minulých životů i z kolektivního vědomí. Proto vám stále klademe na srdce, abyste vše dobře pozorovali, sledovali a zkoumali, zda to odpovídá vaší hluboké pravdě a popřípadě to měnili. Kdo to dělá, často se na chvíli zastaví, rozhlédne se kolem sebe a s údivem zjišťuje, jak se život mění. Je skutečně důležité pochopit, že ty sám všechno tvoříš každou vteřinou. Rád bych dnes upoutal vaši maximální pozornost k minulosti, respektive do budoucnosti, a ukázal vám, co všechno můžete dělat sami. K tomu bych chtěl ještě poznamenat, že vše, co se stalo a co se děje, je možné změnit. Tvá minulost se sice z tvého pohledu již stala, ale protože se vše děje zároveň, přinejmenším na vyšší úrovni, je možné to měnit. To znamená, že můžeš účinky svých myšlenek a činů vyrovnat a tím zahájit uzdravování tvého celého Bytí.

Nyní mi dobře naslouchej: S tím souvisí i to, že můžeš též měnit i myšlenky a činy svých předků. Kdo je hluboce spojen s myšlenkami, vzorci výchovy a událostmi týkajícími se své matky, babičky, svého otce a dědečka nebo dalších předků, kdo je řeší a vyrovnává, může tím pak ovlivnit i předchozí generace. Skvělé je, že to k nim dorazí, i když jsou již na druhé straně závoje nebo se opět inkarnovali. Nemusí tedy být přítomni v této časové úrovni. Dokážeš to pochopit? Je to ono proslulá změna struktury DNA, o které se tak často hovoří. Existuje mnoho možností, jak čistit a rozpouštět své karmické otisky. Někteří lidé pracují s reinkarnačními terapiemi, využívají kineziologie nebo kyvadla. Potom možná myslí a jednají jinak, protože nahlédli hluboko do svých vzorců. Někteří se možná poddají Božské energii, „Zlaté vlně“, jak to Kryon rád nazývá, a jiní zas pracují s uzdravujícími koncepty, které ostatně též souvisejí s Božskou energii. Někteří zas využívají fialový plamen a tak podobně.

Další možností, jak můžete nahlédnout do úrovně, kde neexistuje čas, a tam se sebou pracovat, je metoda, která nevyžaduje nijak zvláštní zručnost, stačí jen chuť a trocha trpělivosti. Je to malá vnitřní cesta, kterou bych vám chtěl nyní doporučit. Měnit minulost je velmi efektivní postup, jenž koneckonců též pochází z hlubin Posvátného Vyššího srdce a který vám stále vřele doporučujeme. Způsob osvobozování a očisty je vnitřní cestou, kterou lze dělat velmi dobře v přírodě, ve vibracích elementárních bytostí, jež tuto sílu nesou a formují.

[hana-code-insert name=’google text‘ /]

Vyhledej si tedy vhodné místo, kde se budeš moci hluboko ponořit do sebe. Budeš-li potřebovat mou pomoc, protože si přiznáš, že jsi pořád dost nervózní, netrpělivý, máš pocit, že máš málo času a že tvé niterné obrazy nejsou nijak zvlášť jasné, pak jsem vždy u tebe a rád ti pomohu. Samozřejmě, že existuje něco, co nazýváš vnitřním pokušitelem (slabou vůlí). Mluvím o tvém egu, které se by se chtělo vyhnout všemu, co by tě mohlo vymanit z pozemských iluzí. Ego má strach, že už tě nebude mít ve své moci. Znamenalo by to jeho smrt, neboť na vyšších úrovních již ego život neřídí. Spojuje se stále víc s Vyšším já, až ztratí svou svébytnost.

Tak co, máš nyní chuť vyzkoušet toto malé a přesto velmi efektivní cvičení? Pomůže ti opravdu změnit hodně myšlenek a činů, až do úrovně genů. Je to nástroj, který v dřívějších dobách nebyl pro většinu lidstva dostupný, zejména ne v běžném životě. Neofytové vyhledali posvátné silové místo a s pomocí mistra, který je vedl, se vnořili do této zkušenosti. Moudří starci domorodých kmenů učili, jak cestovat do akášické úrovně, aby bylo možné léčit nemoce, resp. poznávat jejich příčinu a tišit je, mírnit nebo zcela odstranit pomocí bylinek nebo třeba půstem. V současné fázi vývoje, kdy k lidstvu proudí ve velké koncentraci vysoká Božská energie ze Středu galaxie, je mnohem snadnější vydat se cestou duchovní očisty. Máš chuť společně se mnou nahlédnout do vyšších úrovni? Dobře, pak si vyhledej klidné místo, zavři oči a sleduj mě.

 

Představ si, že jsi na určité úrovni v jiné kvalitě Bytí. Přiblížím ti vizuálně, kde se nacházíš. Je to velká místnost, vybavená mnoha křišťály, které vidíš všude. Ve středu stojí křišťálové lůžko, které tě zve, abys na ně ulehnul. Postřehneš, že tě láskyplná bytost přikrývá lehounkou přikrývkou. Připomíná fólii z materiálu, který neznáš. Nacházíš se v tak často již popisovaném magnetickém chrámu omlazení a času, s kterým se pracovalo už v lemurské a atlantské době. Tento chrám je nyní zřízen ve vyšší úrovni. Všimneš si konstrukce nad sebou, která připomíná horské slunce. Je to kotouč, který je vybaven určitou konstelací magnetického pole. Účinkuje tak, že můžeš snadno vcházet do svých mnoha životů a všeho, co jsi během nich nastřádal. Experiment může začít. Možná to zní bláznivě, ale teď můžeš cestovat do své minulosti, do svých vláken DNA. Dostává se ti této možnosti proto, abys poznal, co je třeba zpracovat nebo propustit. Je to jako malý film, který ti ukáže, co se tě teď dotýká, co ti brání, aby ses mohl svobodně rozvíjet a co tě možná také pořád sráží do hluboké matérie. Tento drobný pomocný prostředek je tu pro tebe kdykoli k dispozici. Jakmile budeš chtít podniknout cestu přes most času, můžeš kdykoli vstoupit do tohoto chrámu. Nyní si užívej svou cestu časem.

[irp]

Doporučuji ti, aby sis pak zapsal nejdůležitější věci, které ti byly odhaleny, abys na nic nezapomněl a mohl sis to po sobě vícekrát přečíst. Když pak budeš pozorně sledovat příští hodiny a dny, uvědomíš si, že budou přicházet zajímavá setkání nebo pozoruhodné zážitky. Mohou se objevovat v kontaktu s lidmi, v běžných situacích, nebo mohou přicházet ve chvílích klidu. Nech se překvapit, jaké změny vstoupí do tvého života. Samozřejmě si sám určuješ tempo očisty. Znám pár lidí, kteří takovou cestu časem podnikají téměř denně, aby si víc objasňovali své nevyřešené záležitosti. Není to nádherný nástroj? A teď ti mohu ještě prozradit, že bytost, stojící vedle tvého křišťálového lůžka, je tvé Vyšší já, které řídí tvou cestu a doprovází tě na ní. Takto snadno s ním můžeš navázat kontakt a pracovat na sobě interdimenzionálně. Neboť v tvé DNA je mnoho nastřádaných věci, včetně těch, které nemají nic společného ze Zemí. Možná nyní rozpoznáš, kým skutečně jsi.

Přeji ti hodně radosti a rád tě budu podporovat při tvém hledání pokladů v čase.
Jsem Saint Germain

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

 

Přijala Barbara Bessen v březnu 2012. Článek je k volnému využití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu na http://www.kryon-deutschland.com/channeling_maerz12.html pro http://www.novoucestou.cz přeložila Jana Sobotová

Komentáře

komentáře

Mohlo by se Vám také líbit

Leave A Reply

Your email address will not be published.