ENERGETICKÝ OCHRANNÝ ŠTÍT

2

Vytvořit si ochranný energetický štít znamená představit si, že jste obaleni neproniknutelnou vrstvou světla. Světlo je andělskou substancí. Andělé jsou milující a jsou obdařeni inteligencí a pokud je zavoláte, velice rádi vám pomohou. Stačí si představit vrstvu světla a pozitivní energie a v tu chvíli jste pod ochranou. Tato vizualizační technika vytváří okamžitou a účinnou ochranu, ať jí použije kdokoli bez vyjímky. Není možné při tomto udělat chybu, ani vám nebude ke světelné a ochranné energii odepřen přístup. Toto světlo je vždy Božským světlem našeho stvořitele. Temné síly nemají k tomuto světlu přístup, proto se nemůže stát, že byste náhodou na svou ochranu přivolali nízké síly.

Spustit energetickou ochranu je otázkou okamžiku. Můžete zvolit různé barvy světla, podle toho, proti čemu se chcete chránit. Ke své ochraně můžete používat tyto barvy světla:

BÍLÉ SVĚTLO:

Bílé světlo přivolává anděle, kteří vás obklopí a bdí nad vámi. Skrze jejich ochranu k vám nemůže nic zlého proniknout.

RŮŽOVÉ SVĚTLO:

Růžové světlo byste si měli zavolat na pomoc kdykoli jste s negativním člověkem, který je posedlý svými problémy. Růžové světlo šíří vibraci lásky vůči všem, s nimiž mluvíte a současně naplňuje touto milující energií i vaše nitro. Ochranným štítem růžového světla nepronikne nic jiného než pozitivní myšlenky a láskyplná energie.

SMARAGDOVĚ ZELENÉ SVĚTLO:

Představte si, že jste obklopeni smaragdově zeleným světlem, kdykoli cítíte, že ve vašem fyzickém těle nastala nerovnováha. Toto světlo má na tělo léčivý účinek.

FIALOVO-ČERVENÉ SVĚTLO:

Představte si, jak jste obklopeni fialovo-červeným světlem, které zvyšuje duchovní vibrace duše. Pomůže vám nejen pozvednout se nad problémy, které vás tíží, ale i navázat spojení s božským vedením ve vaší duši. Světlo této barvy také odráží všechny druhy nízké energie, odpuzuje nízké bytosti a duše z astrálního světa.

[hana-code-insert name=’google text‘ /]

DUHOVÉ SVĚTLO:

Představujte si, že jste oděni do pláště z pruhů duhy. Tato vizualizace posílí vaši schopnost uzdravovat sebe sama i druhé.

K ochraně můžete použít i několik barevných vrstev světla současně, abyste využili všech účinků ochrany najednou. Můžete si například představit, že vás obklopují tři vrstvy světla: první bílá, která svolává bdící anděly, za ní smaragdově zelená, která působí léčivě na vaše tělo a nakonec vrstva fialovo-červeného světla, která pozvedne vaše vědomí a otevře je pro vyšší pravdu.

Takto můžete chránit i své blízké, svůj domov, své auto nebo dopravní prostředek, kterým právě jedete. Postup je stejný, jen si při něm místo sebe představíte osobu nebo věc, místo či oblast, kterou do léčivého světla chcete zahalit. Kdokoli o ochranu požádá, bude mu poskytnuta.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Komentáře

komentáře

Mohlo by se Vám také líbit

2 Comments

 1. Tomáš says

  Zdravím pokud to chápu správně takjde o
  1- využití toho jak působí světlo na lidskou mysl (psychologie)
  2- o ideu a tím pádem o projev naší vůle
  3- využití energie k malé invokaci andělů

  Jinými slovy vyjádření idei ochrany pomocí vizualizace ->projev vůle člověka -> invokování andělu (pokus o to) -> využití magnetismu staženého z astrálu

 2. Emilka says

  Děkuji <3 já používám bílé světlo ke každodenní ranní ochraně a k léčení mého těla…kdo má nějakou zkušenost léčení světlem jako já? Emilka

Leave A Reply

Your email address will not be published.